Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Decor Up - sweetened vegetable whipped cream 1 l Master Martini

Available on Wednesday
4.77 € 4.26 € excl. VAT
Decor Up - sweetened vegetable whipped cream 1 l Master Martini
Decor Up - sweetened vegetable whipped cream 1 l Master Martini
Availability: Available on Wednesday
Price: 4.77 €

Sweetened vegetable cream, used as a substitute for animal whipped cream, stable, ready to use. The final consistency can be influenced by adding water. 

The preparation can be whipped into a light cream which can be further flavoured or coloured. The whipped cream can be used to decorate cupcakes, cakes, slices, roulades, cupcakes and other products. The density depends on the amount of water added. After whipping, the whipped cream is firm and holds its shape... Decorup whipped cream can also be used in fillings, for making whipped cream products, for making mousses, for making frozen products and fillings for candies. The most important advantage of Decor Up is the high whipping capacity (up to 3.5 times) and the possibility to whip the already whipped mass again. Decor Up has an excellent composition and stability: the whipped cream lasts for a long time without losing shape, volume and taste.

 

Weight 1050 g
Netto váha 1000 g
Volume 1000 ml
This product is included in: Vegetable whipped cream

Product ingredients

Alergeny (vč. možné křížové kontaminace) Sójové boby (sója), Mléko
Master Martini

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Master Martini, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us