Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Colour spray lustre red 100 ml

15.78 € 13.72 € excl. VAT
Colour spray lustre red 100 ml
Colour spray lustre red 100 ml
Availability: Available at 2 weeks
Price: 15.78 €

Lustre red colour in a spray ideal for spraying areas on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. 

This red lustre spray is ideal for spraying areas on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. Shake well before use, apply at a distance of 20 cm in a thin layer on the desired area. The colour dries fast. If you apply too thick a layer, you risk dripping. You can use the spray colour to decorate both large and small areas. It  Before using it, protect the surroundings of the decorated object with an aluminium foil, cling film or napkin. Use the colour to create laces with the use of stencils. This red lustre spray can decorate flowers, ribbons, hearts and other decorations. Red colour is ideal fro cakes for both children and adults. You can spray it on characters' clothes, when decorating letters and other shapes. 

Content: 100 ml.

 

Weight 100 g
Netto váha 100 g
Volume 100 ml
Color Red
This product is included in: Spray paint Valentine's Day By topic
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us