Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Colour spary green lustre 100 ml

14.25 € 12.39 € excl. VAT
Colour spary green lustre 100 ml
Colour spary green lustre 100 ml
Availability: Available at 2 weeks
Price: 14.25 €

Lustre green colour in spray ideal for spraying areas on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate.

This green lustre spray is ideal for spraying areas on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. Shake well before use, apply at a distance of 20 cm in a thin layer on the desired area. The colour dries fast. If you apply too thick a layer, you risk dripping. You can use the spray colour to decorate both large and small areas.  Before using it, protect the surroundings of the decorated object with an aluminium foil, cling film or napkin. Use the colour to create laces with the use of stencils. Green colour can be used to brighten up cakes with meadow or water themes. Green colour can be used to spray on modelled pieces of fruit and vegetables. You can use it to spray of a waterman, cars and other figures. If you need detailed decorations, you can use gel paste or liquid colours.

Content: 100 ml.

 

 

Weight 100 g
Netto váha 200 g
Volume 100 ml
Color Green
This product is included in: Spray paint Zelená potravinářská barviva a barvy
PME

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu PME, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us