Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Ballpoint pen for children - rubber Fox blue - 0,5 mm

1.46 € 1.21 € excl. VAT
Ballpoint pen for children - rubber Fox blue - 0,5 mm
Ballpoint pen for children - rubber Fox blue - 0,5 mm
Availability: Available at 3 - 5 days
Price: 1.46 €

Fox ballpoint pen, 0,5, blue 6001187

Rubber ballpoint pen with fox - write, erase and let it reappear!

Looking for a pen that lets you write perfectly without mistakes? Then you've come to the right place! The rubber ballpoint pen with fox is equipped with special ink that can be easily erased and rewritten. No more worrying about mistakes and correcting text - just turn the pen over and use the plastic tip to erase inaccuracies.

How does it work? The pen tip heats the ink, which turns invisible on contact with the temperature and can be easily erased. And that's not all! You can even write secret messages with this pen - after erasing, just cool the paper below freezing and your text will reappear.

You can use them not only in your kitchen, but also in the office, school or to make your loved ones happy. The design is a squeeze mechanism, which makes it easy to handle the pen. Each pen is filled with a blue gel refill with a thickness of 0.5 mm.

It comes in a mix of 4 colours - pink, green, orange and white. The colour you choose cannot be guaranteed, but make sure they are all equally stylish and functional. We ship according to current stock availability. This rubberized ballpoint pen with fox will become one of your favorite office helpers!

Frequently asked questions and answers

What is the pen's control method?

The rubber ballpoint pen with fox is equipped with a handy squeeze mechanism that makes it easy to operate.

What is the diameter and colour of the ink?

The refill of the pen is blue and 0.5 mm thick.

Is it possible to choose a specific colour of pen?

The pen comes in a mix of 4 colours - pink, green, orange and white. Unfortunately it is not possible to choose a specific colour, but they are all stylish and functional.

 

Weight 10 g
Netto váha 10 g g
Width 10 mm mm
Depth 10 mm mm
Height 145 mm mm
This product is included in: Pens and pencils
MFP Paper

Česká společnost MFP je na trhu etablovaná od roku 1997 a specializuje se na výrobu a distribuci papírenského a kancelářského zboží a školních potřeb. Značka MFP, to je vysoká kvalita za příjemné ceny. Mezi výrobky MFP najdete pohlednice, blahopřání, kalendáře a diáře, barevné papíry, potřeby na balení dárků, dárkové tašky, omalovánky, pexesa, vystřihovánky, záložky, diplomy, dopisní papír, stuhy, rosety, jmenovky, školní desky, školní boxy, desky na abecedu, podložky na stůl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáky, kreslící kartony, papírové hodiny, rozvrhy, úkolníčky, kružítka, tužky a pastelky a samozřejmě pouzdra na tužky a penály.

V sortimentu našeho eshopu najdete výseč MFP produktů, v případě zájmu o další zboží MFP nás bez obav kontaktujte, rádi jej do nabídky doplníme. 

 

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us