Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Silky NonE additive-free fine pastry improver - 15 kg

Authorized Dealer
E171 free AZO free
105.90 € 94.55 € excl. VAT
Silky NonE additive-free fine pastry improver - 15 kg
Silky NonE additive-free fine pastry improver - 15 kg
Availability: Available at 3 - 5 days
Price: 105.90 €

Improving agent for the production of fine baked goods without additives (so-called écs) in the composition.

Additive-free blend to soften sweet baked goods such as doughnuts with an emphasis on extended shelf life.

Non-E is a brand of bakery products made without added artificial additives, also known as E's. These products are ideal for those who not only enjoy delicious breads and pastries, but also care about the ingredients of what they consume. If you prefer healthier options such as wholemeal bread enriched with vitamins, bread made from ancient or alternative cereals (such as spelt or buckwheat), bread made from natural yeast or, in this case, bread without added artificial ingredients, then the Non-E brand is the right choice for you.

Although some natural ingredients such as vitamin C (ascorbic acid) or natural food colours such as carotenoids are listed as artificial ingredients, food companies often use excessive amounts of these ingredients. Our aim is to prove that by careful selection of raw materials and production processes it is possible to produce bread and baked goods on an industrial scale without the use of artificial additives.

 

Weight 15000 g
This product is included in: Gastrobalení Pekařské suroviny

Dietary requirements, restrictions

Výrobce deklaruje E171 Free, Neobsahuje AZO barviva (AZO free)
Zeelandia

Zeelandia Royal Group je rodinná firma s více než 100 let tradicí výrobce kvalitních surovin pro cukráře a pekaře nejen v rodném Holandsku, ale v posledních desetiletích i dalších 70 zemích světa. Když v roce 1900 začal pekař Herman Johan Doeleman na nejsevernějším ostrově province Zeeland v městečku Zurrikzeê vyrábět a prodávat želé sušenky a další dobroty, zřejmě netušil, že jen o čtvrtstoletí později se bude pyšnit titulem "Purveyor to the Royal Household! - dodavatel pro královskou rodinu a jeho odkaz bude zachovaný po několik generací.

Na stránkách Světa cukrářů najdete velkou šíři sortimentu Zeelandia za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, jež nemáme aktuálně na webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us