Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Fruit filling Frutafill Pineapple + Orange - 76% fruit - 6 kg

Authorized Dealer
28.79 € 25.04 € excl. VAT
Fruit filling Frutafill Pineapple + Orange - 76% fruit - 6 kg
Fruit filling Frutafill Pineapple + Orange - 76% fruit - 6 kg
Availability: Na cestě 1 kusů
Price: 28.79 €

Fruit filling with exotic orange and pineapple flavours. Successor to the popular Frutafill Tropical.

Frutafill with tropical fruit flavour. High tropical fruit filling with natural aroma and taste. The fruit filling is suitable for confectionery products as well as for further heat treatment, e.g. baking.

High tropical fruit filling with natural aroma and taste. It is perfect for light desserts. You can put the filling in filled pastries, for example with cottage cheese. It is also suitable for making baked cheesecakes. You can use the fruit gel to flavour cream fillings for cakes, slices, roulades and other desserts. The gel can also be added to gelatine toppings for cheesecakes and yoghurt cakes and desserts. The fruit gel will look and taste great in homemade cream ice creams. The tropical fruit flavour will also go well with coconut and almond flavours.

Skladovat v suchých a dobře větratelných prostorech. Teplota 1-25°C.

Po otevření uchovat na chladném místě. Po otevření spotřebovat do 14 dnů.

Weight 6000 g
Netto váha 6000 g
This product is included in: Jams

Average nutritional values in 100 g

Energy value 559 kJ
Energy value 133 kcal
Fat 0.07 g
- of which saturated fatty acids 0.01 g
Carbohydrates 32.44 g
- of which sugars 25.51 g
Protein 0.38 g
Fibre 0.5 g
Salt 0.02 g
Zeelandia

Zeelandia Royal Group je rodinná firma s více než 100 let tradicí výrobce kvalitních surovin pro cukráře a pekaře nejen v rodném Holandsku, ale v posledních desetiletích i dalších 70 zemích světa. Když v roce 1900 začal pekař Herman Johan Doeleman na nejsevernějším ostrově province Zeeland v městečku Zurrikzeê vyrábět a prodávat želé sušenky a další dobroty, zřejmě netušil, že jen o čtvrtstoletí později se bude pyšnit titulem "Purveyor to the Royal Household! - dodavatel pro královskou rodinu a jeho odkaz bude zachovaný po několik generací.

Na stránkách Světa cukrářů najdete velkou šíři sortimentu Zeelandia za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, jež nemáme aktuálně na webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.