Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Extra raspberry jam - 4 kg

Authorized Dealer
Available on Tuesday
35.29 € 30.69 € excl. VAT
Extra raspberry jam - 4 kg
Extra raspberry jam - 4 kg
Availability: Available on Tuesday
Price: 35.29 €

Jam extra raspberry 4 kg

Selected raspberry jam with raspberry pieces suitable for direct consumption and further processing. The high content of raspberries (min. 450 g in 1 kg) ensures a great light taste of this popular fruit. It is suitable for use in linzer pastry, in cakes under the coating, between sponge cake sheets, in roulades and other desserts. 

Recipe with Raspberry Jam: Raspberry Walnut Pie

Compound
Body 1+2: 625 g Jung Basis
365 g egg melange
315 g oil
100 g ground nuts
100 g Jam extra raspberry
Body 3: 355 g Jung Basis
205 g egg melange
175 g oil
35 g cocoa
75 g water

Prep

Dough 1+2: Stir the mixture, egg mélange and oil on 2. 2. Divide the mixture in half. Stir the ground nuts into one and the raspberry jam into the other. Pour the nut mixture into a 60x20 cm rim or baking tin, spread evenly and apply the raspberry mixture on top in the same way.

Dough 3: Mix the cocoa and water and add the remaining ingredients. Mix on 2nd gear for 3 minutes. Pour the mixture into the rim of the nut and raspberry mixture. Bake at 170-180°C for 30-35 minutes.

Place ingredients in a 60x20 cm baking pan

.

Teplota skladování 1-25°C, po otevření skladovat na chladném místě.

Weight 4000 g
Netto váha 3000 g
This product is included in: Jams

Average nutritional values in 100 g

Energy value 1106 kJ
Energy value 263 kcal
Fat 0.63 g
- of which saturated fatty acids 0.05 g
Carbohydrates 61.98 g
- of which sugars 58.22 g
Protein 0.63 g
Fibre 2.09 g
Salt 0.01 g

Product ingredients

Maliny - kusové ovoce 45%, cukr,  glukózo-fruktózový sirup, kyselina E330, želírující látka E440(i), voda

Zeelandia

Zeelandia Royal Group je rodinná firma s více než 100 let tradicí výrobce kvalitních surovin pro cukráře a pekaře nejen v rodném Holandsku, ale v posledních desetiletích i dalších 70 zemích světa. Když v roce 1900 začal pekař Herman Johan Doeleman na nejsevernějším ostrově province Zeeland v městečku Zurrikzeê vyrábět a prodávat želé sušenky a další dobroty, zřejmě netušil, že jen o čtvrtstoletí později se bude pyšnit titulem "Purveyor to the Royal Household! - dodavatel pro královskou rodinu a jeho odkaz bude zachovaný po několik generací.

Na stránkách Světa cukrářů najdete velkou šíři sortimentu Zeelandia za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, jež nemáme aktuálně na webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.