Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

  Dust colour Brown

  0x
  4.31 € 3.56 € excl. VAT
  Dust colour Brown
  Dust colour Brown
  Dostupnost: Na cestě 9 kusů
  Price: 4.31 €

  Fine chocolate brown dust colour ideal for creating original effects on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. 

  This fine chocolate  brown dust colour is ideal for creating original effects on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. This brown colour is suitable for drawing animals, shading brown areas, for drawing trees, stones and other shapes. You can also dilute the colour with a little alcohol and draw thin and thick lines with a brush.

  Content: 7 ml.

  You can apply the colour with a brush while dry or you can draw with it after diluting it in a small amount of alcohol. The colour can also be added directly to the mix - for example buttercream, covering and modelling pastes. Or it can be used to colour white chocolate - add to melted white chocolate.

   

  Weight 10 g
  Netto váha 2 g
  Barva Hnědá
  This product is included in: Glitter-free powder coating

  No opinions yet

  Add Own Rating

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Buy together

  Dust colour Brown

  Dust colour Brown

  8.18 €
  Dust colour Brown

  Dust colour Brown

  15.63 €

  Contact us

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.