Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Ergonomic triangular Corvette crayons - set 288 pcs (12 colours x 24 pcs)

64.07 € 52.95 € excl. VAT
Ergonomic triangular Corvette crayons - set 288 pcs (12 colours x 24 pcs)
Ergonomic triangular Corvette crayons - set 288 pcs (12 colours x 24 pcs)
Availability: Available at 3 - 5 days
Price: 64.07 €

Corvette crayons set 288 pcs (12 colours x 24 pcs) 6300584

Set of triangular Corvette crayons - suitable for nurseries and schools, courses and home use. Very easy to hold thanks to the ergonomic triangular design. They are also suitable for left-handed people. The crayons are health-safe, extra unbreakable with bold colours and easy grating.

SET INCLUDES: 12 colours 24 pcs (288 pcs)

 1. black
 2. brown
 3. red
 4. pink
 5. yellow
 6. dark green
 7. light green
 8. dark blue
 9. light blue
 10. purple
 11. pink
 12. orange

WARNING: Not suitable for children under 3 years of age. Risk of choking on small parts and getting pricked by sharp tip. Price shown is for 1 piece. All 12 pieces are stored in a paper box.

 

 

Weight 2400 g
Dimensions 17 x cm
Netto váha 2400 g
Width 7 mm
Depth 7 mm
Height 175 mm
This product is included in: Crayons and markers Kreativní tvoření
MFP Paper

Česká společnost MFP je na trhu etablovaná od roku 1997 a specializuje se na výrobu a distribuci papírenského a kancelářského zboží a školních potřeb. Značka MFP, to je vysoká kvalita za příjemné ceny. Mezi výrobky MFP najdete pohlednice, blahopřání, kalendáře a diáře, barevné papíry, potřeby na balení dárků, dárkové tašky, omalovánky, pexesa, vystřihovánky, záložky, diplomy, dopisní papír, stuhy, rosety, jmenovky, školní desky, školní boxy, desky na abecedu, podložky na stůl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáky, kreslící kartony, papírové hodiny, rozvrhy, úkolníčky, kružítka, tužky a pastelky a samozřejmě pouzdra na tužky a penály.

V sortimentu našeho eshopu najdete výseč MFP produktů, v případě zájmu o další zboží MFP nás bez obav kontaktujte, rádi jej do nabídky doplníme. 

 

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

 • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
 • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us