Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Balloon Garland - Set Blue 200 cm, 60 pcs

A set of balloons for a decorative balloon garland in blue, which you can easily create yourself at home. The set contains a total of 60 latex balloons in various shades. With this set you will…

Detailed Product Description
Available at 3 working days
23.89 € 19.75 € excl. VAT
Balloon Garland - Set Blue 200 cm, 60 pcs
Balloon Garland - Set Blue 200 cm, 60 pcs
Availability: Available at 3 working days
Price: 23.89 €
A set of balloons for a decorative balloon garland in blue, which you can easily create yourself at home. The set contains a total of 60 latex balloons in various shades. With this set you will create a fantastic decoration for your little boy's birthday party or themed baby shower. There are no limits to your imagination! Inflate the balloons only with air (by mouth or pump).
> A set of balloons for a decorative balloon garland in blue, which you can easily create yourself at home. The set contains a total of 60 latex balloons in various shades: 10x chrome silver (30 cm), 10x dark blue (30 cm), 13x white (30 cm), 17x light blue (30 cm), 10x pastel baby blue (27 cm) and professional balloon tape with a length of approximately 2.5 m. With this set you will create a fantastic decoration for your little boy's birthday party or themed baby shower. There are no limits to your imagination! Inflate the balloons only with air (by mouth or pump).
>
This product is included in: Balloons Garlands
Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.