Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Paw Patrol plates - Paw Patrol 23 cm, 8pcs

Paw Patrol plates - Paw Patrol 23cm,8pcs Children's paper plate with a print of the popular fairy tale heroes "Paw Patrol". Prepare a sensational party for children with their favourite heroes.Party…

Detailed Product Description
Available at 3 working days
4.14 € 3.42 € excl. VAT
Paw Patrol plates - Paw Patrol 23 cm, 8pcs
Paw Patrol plates - Paw Patrol 23 cm, 8pcs
Availability: Available at 3 working days
Price: 4.14 €
Paw Patrol plates - Paw Patrol 23cm,8pcs Children's paper plate with a print of the popular fairy tale heroes "Paw Patrol". Prepare a sensational party for children with their favourite heroes.Party plates are of course not only for decoration, but mainly for refreshment of the celebrant and his guests. The party plates have a diameter of 23 cm and the package contains 8 pieces.
>
Paw Patrol plates 23cm,8pcs Children's paper plates with a print of popular fairy tale heroes "Paw Patrol". Prepare a sensational party for children with their favourite heroes.Party plates are of course not only for decoration, but mainly for refreshment of the celebrant and his guests. The party plates have a diameter of 23 cm and the package contains 8 pieces.
>

 

Weight 100 g
This product is included in: Plates Celebrations and parties
Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us