0 0.00 € Empty cart

  Dust colour Comet white

  Authorized Dealer
  The product is no longer sold
  Dust colour Comet white
  Dust colour Comet white
  Dostupnost: Unavailable
  Price: 5.52 €

  Fine white shiny dust for creating original effects on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. 

  Fine shiny white dust colour can be used to create original effects on covering and modelling pastes, marzipan and chocolate. This white shiny colour will brighten up white-covered cakes and dessert pastry. It is ideal for creating effective gleams on pearls, laces, ribbons, shells, flowers and other shapes. Use this dust colour also for shine on 3D figures, cut-out letters and ornaments and other decorations. This white colour can light up areas on colour pastes when you need to create light reflections. Use a fine brush to apply dust colours on still soft paste. If the paste does not absorb the lustre, spread the surface with edible glue or gel. You can also dilute the colour with a little alcohol and draw fine or wide lines with a brush.

  Weight: 3 - 5g.

  The colour can be applied with a brush while dry, or you can use it for drawing if diluted in a little amount of alcohol. 

  Weight 3 g
  Netto váha 3 g
  Barva Bílá
  This product is included in: Powder paint with glitter
  Rainbow Dust

  V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

  No opinions yet

  Add Own Rating

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Buy together

  Dust colour Comet white

  Dust colour Comet white

  16.48 €
  Dust colour Comet white

  Dust colour Comet white

  9.34 €

  Contact us

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.