Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Jedlý papír čistý A4 - 20 ks

Doprava zdarma
44.05 € 38.30 € excl. VAT
Jedlý papír čistý A4 - 20 ks
Jedlý papír čistý A4 - 20 ks
Availability: Available at 2 weeks
Price: 44.05 €
Culpitt Icing Sheets for edible prints pk/20

Icing sheets (fondant sheets) for making edible prints. These prints can be used to make for example a photocake. To be used in your a foodprinter. Size A4 29.7 x 21 cm, 20 sheets in a box.

Ingredients: sugar, dried glucose syrup, humectant, sorbitol, water, hydrogenated palm kernel oil, stabiliser, xanthan gum, preservative, potsssium sorbate, stabilisers, locust bean gum, gum tragacanth, tickener, hydroxypropyl methyl cellulose, monopropylene glycol.

Store in a cool place, away from direct sunlight.

Weight 1550 g
Počet ks v 1 balení 12 ks
This product is included in: Jedlý papír bez potisku
Culpitt

Founded in 1921, Culpitt has been supplying cake decorations for 100 years. Based in Aglick, Northumberland, they are one of the UK's leading wholesalers of confectionery equipment and confectionery products. Culpitt's customers are some of the best confectioners in the world! Whether you make one or a hundred cakes a week, Culpitt has the stuff to help you in your creative endeavours.

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.