Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Imprint and Structural Foil Decor Dice

4.14 € 3.42 € excl. VAT
Imprint and Structural Foil Decor Dice
Imprint and Structural Foil Decor Dice
Availability: Available at 2 weeks
Price: 4.14 €

Structured foil with cube decoration to create a plastic decorative surface.

Structured foil with a crocodile skin pattern allows you to make original decorations on coating masses to cover festive cakes, cupcakes and other desserts. Roll out the coating or modelling paste on a flat base sprinkled with icing sugar and press the textured foil onto the surface of the paste. You can help yourself with a rolling pin. You can use the fondant to form only some of the decorative parts of the cake, such as ribbons, bows and various ornaments. The crocodile pattern is suitable for creating detailed cake decorations. You can use the printed material to make imitation handbags, purses and other fashion accessories. You can also use liquid paints for colouring these items. You can use dark powder colours to shade the folds. You can use textured foil to make chocolate decorations. Spread melted chocolate on the mat, let it harden and remove carefully. To make it easier to separate the chocolate from the surface, you can spray the foil very lightly with spray oil. Use the decorative chocolate sheet to carve or cut out different shapes to decorate mini desserts, cakes, roulades and other cuts. Use coloured sprays to achieve a luxurious look.

Sheet size: 40 x 25 cm

Decor size: approx. 0.6 cm

 

Weight 70 g
Netto váha 40 g
This product is included in: Impression and structural foils Structure pads
Modecor

Společnost Modecor Italiana je evropským lídrem v oblasti výroby dekorací pro cukrářské výrobky a nabízí širokou škálu dekorací od čokoládových, cukrových nebo želatinových až po digitální a sítotiskový tisk na jedlé materiály. Prvotřídní suroviny, inovace, kvalita služeb, bohatost sortimentu a kreativita, to je Modecor.

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Modecor, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us