Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Pastry knife Gloria 26 cm

66.75 € 55.16 € excl. VAT
Pastry knife Gloria 26 cm
Pastry knife Gloria 26 cm
Availability: Available at 3 - 5 days
Price: 66.75 €

Pastry knife by Felix Solingen.

Professional kitchen knife designed for confectionery of any processing. Product with practical serrations.

Get to work cutting up sweets and candies with this modern-looking knife with a long 26cm blade. This product has a high edge and a plastic handle with three rivets. These ensure the strength and robustness of this part of the product.

Made in Germany. Dishwasher safe.

Material Stainless steel, Plastic
Country of origin Německo
This product is included in: Saws and knives
Felix Solingen

FELIX SOLINGEN GMBH is one of the oldest knife manufacturers in the world. Since 1790, FELIX has been producing unique knives that are unparalleled in terms of quality, function and design. They are among the best handmade knives in the world. FELIX works exclusively with high-quality raw materials. The blades guarantee flexibility, corrosion resistance and high edge retention thanks to the uniform and dense microstructure grain in the steel. A FELIX knife goes through approximately 45 working steps before it leaves the factory. Most of them by hand. The intricate knowledge of traditional production and precise workmanship are evident in every FELIX knife. But above all, they can be felt.

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.