0 0.00 € Empty cart

  Tylose Powder (Tylo) 50 g

  Authorized Dealer
  0x
  6.08 € 5.03 € excl. VAT
  Tylose Powder (Tylo) 50 g
  Tylose Powder (Tylo) 50 g
  Dostupnost: Na cestě 19 kusů
  Price: 6.08 €

  Tylose powder CMC is edible glue and at the same time it improves elasticity of covering pastes and fondant.

  Tylose Powder (Tylo) 50 g

  Edible powder glue ideal for improving elasticity of covering pastes. Thanks to the glue coming in the consistency of powder, you can mix the exact amount you need. The preparation is very simple. Just mix with ration c. 1:30 (one part of the powder glue to 30 parts of watery) and leave the mixture set for c. 8 hours. 

  If you want to use the Tylose powder to improve the properties of covering pastes, we recommend c. one teaspoon per 200 - 250 g of fondant. It can also be used to improve the quality of modelling pastes (for example for modelling characters or petals).

  Ingredients: Sodium Carboxymethyl Cellulose Gum.

  The producer guarantees: gluten-free, suitable for vegetarians and vegans, does not contain any genetically modified ingredients, BSE/GSE Free, kosher.

  Content: 50 g

   

  Weight 50 g
  Netto váha 50 g
  This product is included in: Edible adhesives, Ostatní cukrářské suroviny
  Rainbow Dust

  V anglické společnosti Rainbow Dust Colours jsou skuteční specialisté na barevné dekorace, potravinářská barviva a přísady pro výrobu dortů a pečení. Je držitelem certifikace "Safe and Local Supplier Approval" (SALSA), což je britský standard bezpečnosti potravin, který se uděluje pouze špičkovým výrobcům, kteří jsou opakovaně prokazují schopnost vyrábět bezpečné a legální potraviny.

  No opinions yet

  Add Own Rating

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Buy together

  Tylose Powder (Tylo) 50 g

  Tylose Powder (Tylo) 50 g

  8.61 €
  Tylose Powder (Tylo) 50 g

  Tylose Powder (Tylo) 50 g

  9.49 €

  Contact us

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.