Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Colouring edible ink pen Fix AZO free - Red

Red colouring edible ink pen ideal for drawing fine details on cakes, cupcakes and other desserts.

Detailed Product Description
AZO free
5.11 € 4.22 € excl. VAT
Colouring edible ink pen Fix AZO free - Red
Colouring edible ink pen Fix AZO free - Red
Availability: Available at 2 weeks
Price: 5.11 €

Red colouring edible ink pen ideal for drawing fine details on cakes, cupcakes and other desserts.

A red colouring edible ink pen for drawing fine details on cakes, cupcakes and other desserts. It adheres well to covering and modelling pastes. You can use it to draw inscriptions or delicate decoration on macaroons and gingerbread biscuits iced with egg white icing. Red pen can be used to draw fine details on the faces of dolls and characters. This colour is ideal for drawing flowers or for decorations on hand-modelled flowers. Or use it on fruit created on cakes with various themes, but also on cars, hearts, circles and other ornaments or lace decorations.

A colouring edible in k pen ideal for drawing on cakes, waffles etc. AZO free = does not contain AZO colourings (E102, E104, E110, E122, E124, E129), which can have adverse effects on children's activity and attention.

Barva Červená
This product is included in: One-sided markers Červená potravinářská barviva a barvy

Dietary requirements, restrictions

Výrobce deklaruje Neobsahuje AZO barviva (AZO free)

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.