0 0.00 € Empty cart

  FunCakes Ready Rolled Fondant Disc - Baby Blue

  Authorized Dealer
  The product is no longer sold
  FunCakes Ready Rolled Fondant Disc - Baby Blue
  FunCakes Ready Rolled Fondant Disc - Baby Blue
  Dostupnost: Unavailable
  Price: 7.77 €

  Would you like to cover your cake the easy way? Then use the FunCakes ready rolled fondant disc baby blue. This fondant disc is already rolled out and can be used directly to cover a cake. The blue rolled fondant has a delicious vanilla flavour.

  Preparation: Remove the fondant disc from the packaging and unroll it carefully. Pull on both edges of the white foil to make it flat. Cover the cake with a thin layer of butter cream. Place the fondant disc, white foil side up, carefully over the cake. Remove the foil and gently smoothen the fondant on the cake. Cut off excess fondant and decorate the cake.

  This fondant disc can be used to cover a cake of 15 - 20 in dia with a height of 10 cm or a cake of 20 - 25 cm in dia with a height of 7,5 cm. Besides that, the disc can be used to decorate cupcakes, cookies and more.

  Ingredients: sugar, glucose syrup, vegetable fat (palm kernel, palm), humectant: E422, E1103, thickeners: E413, E415, emulsifier: E471, natural flavouring, colour: E133. May contain traces of: almonds. This product is Halal, Kosher D and gluten free (NL-090-092) certified.

  Storage: keep in a cool dark place, 15°C - 20°C.

  Size: 36 cm in dia and 3 mm thick.

  Content: 430 gram.

  Weight 521 g
  Netto váha 430 g
  Příchuť (aroma) Vanilka
  Barva Modrá
  This product is included in: Coating materials (fondant), Colored matter Modrá potahovací hmota

  Average nutritional values in 100 g

  Energetická hodnota 1669 kJ
  Energetická hodnota 399 kcal
  Tuky 5.3 g
  - z toho nasycené mastné kyseliny 3.7 g
  Sacharidy 87.5 g
  - z toho cukry 85.2 g

  Dietary requirements, restrictions

  Výrobce deklaruje Bezlepkový výrobek - neobsahuje lepek (Gluten free), Neobsahuje laktózu (Lactose free), Košer (kosher)

  No opinions yet

  Add Own Rating

  Garance bezplatného vrácení zboží


  Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

  Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

  Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

  My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

  Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

  V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

  PNM International s.r.o.
  U1 - Průmyslový park Karviná
  Závodní 540/51
  735 06 Karviná - Nové Město

  Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

  Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

  Similar goods

  Contact us

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.