Currency: CZK / EUR / HUF
Language: CZ SK HU EN
0 0.00 € Empty cart

Silikonová forma na pečení Honore

30.59 € 25.28 € excl. VAT
Silikonová forma na pečení Honore
Silikonová forma na pečení Honore
Availability: Available at 3 - 5 days
Price: 30.59 €
Silikomart 3D Design Mould - Honoré

A sumptuous and elegant shape which revisits a classic of the French tradition in an easy and contemporary way. The HONORÉ mould of the 3Design range by Silikomart is equipped with a special internal border that gives a slight rounded shape to the base of your preparations. Honoré guarantees perfect results not only in the semifreddo and mousse, but also in the baked version.

_x000D_

    _x000D_
  • This mould from Silikomart is suitable for the oven, refrigerator, blast chiller and dishwasher. The mould is suitable for temperature from -60°C (-76°F) up to +230°C (+446°F).
  • _x000D_
  • Size: 19,5 cm in dia x 7 cm.
  • _x000D_
  • Volume: 1600 ml.

 

Weight 229 g
Volume 1600 ml
Material Silicone
This product is included in: 3D baking molds
Silikomart

Na stránkách Světa cukrářů najdete část sortimentu Silikomart, vše za skvělé ceny. V případě zájmu o další výrobky této značky, které nevidíte aktuálně na našem webu, nás kontaktujte

Did you find an inaccuracy or translation error? Let us know and we'll send you a small gift .

No opinions yet

Add Own Rating

Garance bezplatného vrácení zboží


Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně jednou. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, vracíte jen část objednávky nebo třeba reklamujete. 

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží? 

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) - nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte tento reklamační protokol - reklamace se řídí mj. reklamačním řádem
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky - vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte, tak, ať nedojde k poškození při přepravě a napište nám mailem na eshop@svetcukraru.cz nebo zavolejte v pracovní dny od 8  do 16 na tel 555 222 801.

My vám mailem zašleme zpětný lístek do Zásilkovny, ten pak nalepte na zásilku a doneste do nejbližšího místa osobního odběru. Jejich seznam najdete zde. Balíček s nalepeným lístkem jednoduše přineste a na naše náklady jej dopravíme k nám do centrálního skladu. 

Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme nové zboží nebo peníze na účet napsaný na vámi zaslaném formuláři. 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení výrobku, zašlete prosím zásilku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Průmyslový park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Město

Tel pro kurýra/poštu: 603 33 77 55

Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.

Contact us